درباره ما

جستجو برای : خانه >> درباره ما
درباره ما

درباره ما اینطور می توان گفت که فروشگاه تکنوکار با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید ، واردات و توزیع ماشین آلات صنعتی ، کشاورزی ،راه سازی و ساختمانی با دارا بودن متخصصین متعهد آماده ارائه بهترین خدمات به متقاضیان عزیز می باشد.امروزه با گسترش فضای مجازی ، الگوهای خرید نیز تغییر کرده است ، به همین دلیل این فروشگاه با نام تجاری شیباصنعت ، با ایجاد رضایتمندی بیشتر برای خریداران ، مفتخر است همچون گذشته گامهای مستمری در ارائه خدمات نوین  آنلاین بردارد و قدرت انتخاب مشتریان را افزایش دهد.

فروشگاه اینترنتی شیباصنعت ، اطلاعات فنی و کاملی درباره انواع محصولات خود به مخاطبان ارائه می دهد ، بنابراین وقتی شما قصد خرید محصولی  را داشته باشید ، می توانید مطالب متنوع و کاملی درباره آن محصول از جمله راهنمای خرید ،آموزش نحوه کار با دستگاه ، نحوه نگهداری و غیره را مطالعه کنید.شیباصنعت با ایمان به آینده ای روشن خود را آماده ی حرکت در این مسیر نموده است و با تمام توان ، تلاش خواهیم کرد حرکت به سوی چشم انداز روشن را با تاثیرپذیری و اطمینان خاطر هرچه بیشتر انجام دهیم.

شعار ما این است ، شیبا صنعت برقله موفقیت ،هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز است و در واقع اعتماد شما سرمایه ماست.

 
باعث افتخار مجموعه ماست که بتوانیم راهکار مناسبی در اختیار متقاضیان محترم قرار بدهیم.

راههای ارتباطی ما

شما عزیزان می توانید از راههای مختلفی که در صفحه تماس با ما قرار داده شده است ، با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمائید. لطفاً کلیک کنید.
تماس با ما
لوگو شیباصنعت
درباره ما
شیبا صنعت، برقله موفقیت
اعتماد شما سرمایه ماست.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

تماس تلفنی