گیربکس صنعتی

جستجو برای : خانه >> گیربکس صنعتی

گیربکس صنعتی چیست؟

گیربکس صنعتی در لغت نامه زبان فارسی به معنی جعبه دنده می باشد اما در اصطلاح یکی از ابزار های سیستم انتقال قدرت است که میان موتور یعنی تولید کننده توان و مصرف کننده توان (مانند دستگاه میکسر و بالابرها و غیره) قرار می گیرد. وظیفه اصلی این نوع دستگاهها ایجاد تغییر در سرعت دوران و گشتاور مورد نیاز جهت استفاده در بخش های مختلف صنعتی است به عبارت دیگر این ماشین ها، بعد از موتور یا سر راه وسایل صنعتی قرار می گیرند و می توان با کم و زیاد کردن نسبت توسط مکانیزم داخل آن، گشتاور مورد نیاز دستگاه را بدست آورد.

همینطور می توانید برای مقایسه قیمتها به لیست قیمت های گیربکس صنعتی مراجعه کنید.

این نوع از ماشین آلات  انواع مختلفی دارند که مهمترین و پرکاربردترین آنها عبارتند از :

1-گیربکس حلزونی: ارزان و کم مصرف (کاتالوگ گیربکس حلزونی را هم از اینجا می توانید مشاهده کنید.)

2-گیربکس خورشیدی: بهترین راندمان و دقت

3-گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم: پر قدرت و قوی

4-گیربکس کرانویل پینیون یا bevel: کم سر و صدا

5-گیربکس آویز: توانمند در کارکرد دائم

6-گیربکس صنعتی: قابل کوپل شدن با الکتروموتور(الکتروگیربکس)

جدیدترین محصولات گیربکس

مشاوره قبل از خرید

برای خرید گیربکس نیاز است که انواع و خصوصیات و کاربردهای هر کدام بررسی شود همکاران ما در شیباصنعت آماده پاسخگویی به شما عزیزان برای انتخاب بهتر و راهنمایی قبل از خرید بصورت رایگان هستند.

روی مشاهده همه کلیک کنید و برای انتخاب محصول مورد نظر خود موارد مربوطه را فیلتر کنید.

قابل توجه است که دستگاههای صنعتی در قالب دو دسته تولید می شوند:

1-نوع کاهنده: این نوع  بین محرک و متحرک قرار می گیرد و دور مورد نیاز را تامین می کند و در تیپ های مختلفی ساخته می شوند و شایان ذکر است که اکثر آنها در این دسته قرار دارند.

2-نوع افزاینده: در برخی صنایع تولید انرژی به طور مثال توربین های بادی و همچنین در صنایع بالا دستی و پالایشگاهی نیاز به این نوع است  یا در دور بالا برای تغییرات سرعت و گشتاور جهت رسیدن به سرعت بیشتر با گشتاور کمتر می باشد.

پس گیربکس صنعتی سیستمی است که انرژی مکانیکی را به دستگاه مورد نظر انتقال می دهد. آنها قابلیت تغییر سرعت دور (تعداد دور)، گشتاور و … را دارند تا از بار ورودی به محور استفاده کنند.این دستگاههای صنعتی در موارد متنوعی از کاربردها استفاده می‌شوند. این کالای صنعتی به صورت کاهنده و افزاینده طراحی می شوند و برای افزایش گشتاور و همچنین کاهش یا افزایش میزان دور مورد استفاده قرار می گیرند.

درصورت نیاز به مشاوره جهت راهنمای خرید گیربکس و پاسخ به سوالات متداول می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری

تماس تلفنی